top of page

Terapie 3 x jinak!

Aktualizováno: 28. 6. 2022

V tomto příspěvku bych Vám ráda představila formy terapie, ze kterých u mě můžete vybírat a případně se nebráním ani tomu, abychom je kombinovali, například podle Vaší potřeby, nálady, nebo počasí.:) Každá z variant má své důvody, proč by pro Vás mohla být ideální formou terapie a to jakou zvolíte bude čistě na Vás.

Jednotlivé formy se liší především v prostředí a způsobu naší aktivity.

To jakým způsobem budu terapeutický hovor vést, bude stát vždy na stejných principech, ať už si zvolíte terapii mezi koňmi, terapii procházkou v Praze, nebo v online podobě! Jsem ve výcviku systemických terapií .

Nabízím Vám atmosféru, ve které se budete cítit bezpečně. A v prostředí, kde bude hlavním zdrojem naše partnerství, budeme společně hledat zdroje a cesty k dosáhnutí toho, čeho potřebujete. Pro mě, jako pro terapeutku, bude jedním z úkolů být Vaším doprovodem a spojencem.


A teď k jednotlivým formám terapií:
terapie mezi koňmi

Terapie za přítomnosti tiché koňské laskavosti. Spojení terapeutického rozhovoru, přírody a koní. Věřím, že terapie s koněm je jedinečný terapeutický zážitek. V terapeutickém procesu hraje, kromě terapeutky a koně, významnou roli sama příroda. Ideální varianta, pokud rádi trávíte čas v přírodě a s koňmi.

Můžeme kobylku společně vyčistit, vydat se s ní na procházku do přírody, nebo jí pást na louce. Nejvíce bude záležet na Vás a také samozřejmě na počasí.

Pojedete za námi do vesnice Svárov, u středočeské Unhošti. Dostat se k nám můžete autem, nebo přímým autobusovým spojením ze stanice Zličín.

Sledovat nás můžete na:


 


terapie procházkou v Praze

Mnohdy se nejvíce otevřeme nikoliv z očí do očí, ale spíše “rameno k rameni”, při nějaké aktivitě a v prostředí, ve kterém nám je dobře.

Máte to taky tak? Je Vám příjemněji v pohybu? Radši si povídáte za chůze? Cítíte se tak volněji?

Chůze je mým oblíbeným pohybem a moc ráda s Vámi projdu město, i to co Vás trápí!

Praha je krásná a nezáleží, jestli preferujete historické centrum, nebo rozlehlé parky. Budete si moci zvolit trasu, nebo nechat výběr na mně. V případě špatné předpovědi, terapii nakrátko odložíme a najdeme blízký náhradní termín.

Tak co takhle vyrazit na Walk&Therapy do Stromovky?


 


online terapie

Ze své zkušenosti vím, že se řada klientů, před "boomem" online terapie, na setkání s terapeutem dlouho chystala. Často je přemohl strach z neznámého a terapii zrušili, nebo se na ní ani nepřihlásili. Pak přišla doba, která v mnohém byla složitá, ale přinesla významné pozitivum... Zjednodušila přístup právě k terapeutické pomoci. Přihlásit se online, přes formulář, bez nutnosti telefonátu nebo návštěvy? Díky, díky za to! A co teprve samotná terapie. Možnost být doma, se svým čajem, na svém gauči, neabsolvovat dlouhou cestu, ušetřit čas, přihlásit se z prostředí, které nám je blízké. To opravdu může být velkým benefitem v terapeutickém procesu. Důvodů, proč zvolit online formu je určitě více. Máte o online terapii zájem? Jdeme do toho! 


Napište do komentářů, na instagramu, nebo přes webový formulář.

Všechno, včetně možnosti rezervace na terapii, najdete na:


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page