top of page
DSCF2044.jpg

Terapie mezi koňmi

Je ideální variantou pro kohokoliv, kdo rád tráví čas v přírodě, nemá strach z koní, nemá alergie na chlupy, prach nebo seno a zároveň zvažuje terapeutickou pomoc. 

1000,-Kč          60 min 

Na terapii je často nejtěžší představit si, že si sedneme naproti cizí osobě a začneme...
Začneme jí povídat o všem, o čem potřebujeme mluvit a o čem jsme možná nikdy předtím s nikým nemluvili.
 

Věřím, že mnohdy se nejvíce otevřeme nikoliv z očí do očí, ale spíše “rameno k rameni”.
Nejlépe při nějaké aktivitě a v prostředí, kde se cítíme dobře. 

A dokonce se nám může nejlépe mluvit k někomu, kdo vlastně nemluví vůbec a jen pro nás je...

Jak terapie probíhá?

Během terapie budete se mnou jako s terapeutem a budeme mluvit o všem, co vám leží na srdci. Po celou dobu terapie s námi bude moc hodná koňská holka. Podle počasí a Vaší chuti můžeme kobylku pást na louce, jít se projít, nebo jí společně můžeme vyčistit.

Protože se jedná především o terapii, není možné zajistit ježdění na koni. Pokud byste měli zájem o lekce jezdectví, věřím, že naleznete vhodnou stáj, kde se Vás moc rádi ujmou.

Najdete nás ve vesnici Svárov, u středočeské Unhoště. 

Co potřebuji ?

Odhodlání napsat a domluvit si termín.

Nezapomenout na vhodnou pevnou obuv (například tenisky) a případně pro větší pohodlí nějaké oblečení na převlečení, u kterého nebude vadit, že se ušpiní.

DSCF2052.jpg
DSCF1768.jpg

Kde nás najdete?

Domluvený termín je závazný, můžete ho zrušit/odložit nejpozději 24 h před plánovaným termínem. Čas vyhrazený pro Vás nemohu při pozdním zrušení nabídnout někomu jinému, proto Vám při pozdní změně budu částku účtovat. 

Platbu lze předat v hotovosti na místě nebo platbou na účet, který Vám pošlu spolu s potvrzením termínu. Před prvním termínem Vás poprosím o platbu předem na účet.

bottom of page